Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kovářství (Blacksmithing)

14. 3. 2010

ení akce bez reakce. Není blacksmithing bez miningu. Blacksmthing = kovářství. A o tom si budem povidat. „A kdy?“ „Kdy? No zase příště!“ Ne, žádné příště. Pěkně hned a popořádku, aby tomu rozměl i alkoholem ovlivněný Beli :o)
Jako kovář berete od horníků rudu, kterou po drobných úpravách dovedete do dokonalosti a vytvoříte z toho meč nebo zbroj, které mohou být i unikátní. Můžete vytvářet Mail Armor, Weapons, Plate Armor, kíče na otvírání truhel a třeba Rod pro enchantery.

do mívá blacksmithing?

Obvykle to bývají classy, které samy mohou používat buďto Mail nebo Plate armor. Tedy převážně Paladini a Warrové.

roč bych měl být blacksmith?
Jediný způsob jak si udělat vlastní zbraň nebo brnění. Taky Vám to ušetří hromadu goldů za nákup nějakých lepších věcí, které třeba v AH bývají někdy mnohonásobně nad cenou!

aký skill bývá spojen s blacksmithingem?
K BS se samozřejmě pojí mining. Sbírání vlastních surovin je samozřejmě velkou výhodou, jelikož ušetříte za nákup surovin v AH.

de se stanu blacksmithem?
V každém hlavním městě nebo i v menším městečku najdete Blacksmith trainera. Ve většině z nich hned najdete Journeyman BS trainera. Abyste se mohli stát Journeymanem potřebujete skill na úrovni 50 a level charakteru nejméně 10. Abyste postoupili z Journeyman o úroveň výše, už Vám nebude stačit fousáč v Goldshire. Na experta musíte třeba do Ironforge s levelem 20 a úrovní BS 125. A na artisan level 35 a úroveň skillu 200. A to se projdete, protože budete muset až do zlými skřety okupované Booty Bay.

o je Armorsmithing a Weaponsmithing?
Jedná se o specializace. Můžete se ovšem specializovat pouze na jednu věc, takže dobře promyslete co děláte, než se pro něco rozhodnete. Ano, specializace jde změnit, ale není to zadarmo. Podle výše vašeho levelu se cena za změnu pohybuje od 25G do 100G. Weaponsmith se zaměřuje na výrobu zbraní. A to i těch nejlepších, které ve hře najdeme. Ty pak může prodávat i ostatním classům, takže se támto způsobem dá celkem slušně vydělat. Armorsmith se zaměřuje na výrobu brnění. Jak nečekané….

do je Axesmith, Hammersmith a Swordsmith?
Jakmile dosáhnete levelu 54 a Vaše úroveň BS je nejméně 250, mlžete se dálle spiecializovat na výrobu seker, kladiv nebo mečů. Stačí vyhledat trenéra, ten Vám zadá úkol, který musíte splnit před tím, než Vám bude moci naučit vybranou specializaci. Dobře zvažte na co se budete specializovat.There’s no way back!

o ke kování potřebuju?
Jako k řízení auta potřebujete volant, ke kování potřebujete kladivo. Pak by taky neuškodila nějaká ta výheň a něco z čeho budete kovat.

ak zvýšit úroveň skillu?
Není nic jednoduššího, než naházet do batohu potřebné suroviny, stoupnout si k výhni, kliknout na ikonku profese, vybrat předmět, který chcete vytvořit a začít řezat kladivem do rudy, až se promlátíte ke kovadlině.

sou na blacksmithng nějaké úkoly?
Je jich fakt mnoho! ? na nízkém levelu jsou 2 pro Allianci a 5 pro Hordu. Také je zde jeden řetězový úkol „The Mithril Order“, který musíte splnit před specializací na Armorsmitha. Pro specializaci na Weaponsmitha vyhledejte Bengus Deepforge v Ironforge nebo Saru Steelfury v Orgrimmaru. Pošlou Vás k NPC, které Vám zadá úkol zvaný „The Way of the Weaponsmith“. K bližšímu popisu úkolu Vám pomůže Strejda Thottbott.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář